top of page

Rezerwuj wizytę online

Popsuły Ci się okulary?

Potrzebujesz pilnej wizyty?

Na badanie wzroku możesz umówić się telefonicznie dzwoniąc pod 601 866 909

Już teraz w prosty i wygodny sposób możesz zapisać się na wybrane badanie wzroku! Słucham swoich Pacjentów i wiem, że w tym zabieganym świecie nie jest łatwo coś zaplanować, dlatego umożliwiam szybkie i proste umówienie wizyty na badanie wzroku online w moim Gabinecie Optometrycznym. Do zobaczenia!

Umów się na badanie wzroku online:

*cena obowiązuje przy realizacji okularów w salonie optycznym Olejniczak​.

Jak umówić się na badanie wzroku?

Na badanie wzroku można umówić się na wiele sposobów: telefonicznie, osobiście a od niedawna także online. Umawianie na wizytę przez kalendarz online to bardzo wygodna forma zapisu na badanie wzroku, dlatego też wprowadziłam ją u siebie na stronie internetowej. Ze względu na pęd życia i mniejszą ilość czasu, myślę że taka forma zapisu na badanie wzroku jest dużo wygodniejsza. Umówić wizytę do optometrysty w Tomaszowie Mazowieckim oraz w Opocznie, poprzez zapis online można 24/24h, więc późno wieczorem, kiedy wrócimy z pracy, ogarniemy dom i nam się przypomni, że znowu nie zadzwoniliśmy umówić się na badanie wzroku, możemy zrobić to kilkoma kliknięciami. Tak samo, jeśli przypomni nam się w weekend, święto lub każdy inny dzień, kiedy „nie wypada dzwonić” albo optyk / gabinet badania wzroku jest zamknięty.

Jakie terminy na badanie wzroku – Tomaszów Mazowiecki?

Terminy na badanie wzroku do optometrysty są różne, zazwyczaj wiąże się to z sezonowością, więc ciężko określić przybliżony termin wizyty. Mimo to staram się, aby data wizyty nie była dłuższa niż 3 tygodnie i tak też mam ustawiony kalendarz zapisu na badanie wzroku. Dzięki kalendarzowi online możemy szybko podejrzeć i wybrać najodpowiedniejszy termin na badanie wzroku, co jest dużą wygodą. W sytuacjach pilnych takich, jak np. zepsucie okularów, proszę jednak o kontakt telefoniczny i spróbuję znaleźć jakieś szybkie rozwiązanie problemu.

Zapisy na badanie wzroku u optometrysty.

Umawianie wizyt online  w Tomaszowie Mazowieckim i Opocznie na optometryczne badanie wzroku, to również duże ułatwienie dla mnie, ponieważ, jako optometrysta nie jestem w stanie odebrać wszystkich telefonów, bo np. przeprowadzam badanie wzroku . Dla większego komfortu moich Pacjentów wprowadziłam także możliwość anulacji wizyty na kilka godzin przed wyznaczoną godzinę ze względu na różne sytuacje życiowe oraz płatność online za wizytę na badanie wzroku czy wizytę na soczewki kontaktowe. Przy zapisie na badanie optometryczne proszę pamiętać, żeby pojawić się na badaniu wzroku punktualnie, a najlepiej 5 minut przed umówioną wizytą. Proszę również pamiętać, że wizyta u optometrysty trwa około 30 minut, dlatego też należy wybrać dzień, w którym możemy przeznaczyć więcej czasu na zadbanie o swoje oczy.

bottom of page